Difference between revisions of "Template:Overviews"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 2: | Line 2: | ||
!colspan="8"|Overview Sections | !colspan="8"|Overview Sections | ||
|- | |- | ||
| − | |rowspan="3"| | + | |rowspan="3"|[[File:Iwtbac text 135x135.png]] |
| − | |[[The Film|Film]] | + | |[[The Film|Film]]||[[The Venue|Venue]]||[[The Identity|Identity]] |
| − | |[[The Venue|Venue]] | ||
| − | |[[The Identity|Identity]] | ||
|- | |- | ||
| − | |[[The Audience|Audience]] | + | |[[The Audience|Audience]]||[[The Event|Event]]||[[The Money|Money]] |
| − | |[[The Event|Event]] | ||
| − | |[[The Money|Money]] | ||
|- | |- | ||
| − | |[[The Love|Love]] | + | |[[The Love|Love]]||[[The Partners|Partners]]||[[The Resources|Resources]] |
| − | |[[The Partners|Partners]] | ||
| − | |[[The Resources|Resources]] | ||
|} | |} | ||
